WordPress“ ar „Laravel“ – kurią pasirinkti kaip pritaikytas žiniatinklio kūrimo paslaugas

„WordPress“ prieš „Laravel“ – prasidėjo mūšis tarp šių dviejų specialiai pritaikytų interneto svetainių kūrimo paslaugų.

WordPress yra plačiausiai naudojama programavimo kalba kuriant svetainę, todėl dauguma žmonių yra susipažinę su ja. Laravel yra PHP sistema. Nemokama atvirojo kodo PHP sistema „Laravel“ vadovaujasi funkcijų paketu paremta architektūra. Čia yra PHP sistema, skirta žiniatinklio programoms kurti. Pagrindinis „Laravel“ tikslas yra palengvinti sudėtingų darbų atlikimą, tuo pačiu užtikrinant greitą programų kūrimą.

Daugelis žmonių naudoja „WordPress“ kaip turinio valdymo sistemą dėl jos teminės architektūros ir įskiepių palaikymo, todėl ji itin lanksti. Tinklaraščiai ir turinio valdymo sistemos yra labiausiai paplitusios tam skirtos programos. Paprasta nuolat atnaujinti informaciją ir keisti tekstą. „WordPress“ yra populiariausia platforma kuriant svetaines didelėms korporacijoms.

„Laravel“ ir „WordPress“ skirtumai

  1. Laravel kodas yra švarus ir gerai struktūrizuotas. Plečiantis kodų bazei, Laravel rūpinasi pakartotiniu jos panaudojimu ir veiksmingesniu problemos sprendimu. Kūrėjas yra atsakingas už kiekvieną „Word Press“ medžiagą, ir taip ji buvo parašyta.
  2. Laravel mokymosi kreivė yra stačia, todėl reikia įgūdžių. „WordPress“ mokymosi kreivė yra mažesnė.
  3. Autentifikavimas, autorizavimas ir valdymo inversija yra tik keletas iš daugelio Laravel funkcijų, kurias siūlo specialiai pritaikytos žiniatinklio kūrimo paslaugos. Su kiekvienu nauju leidimu jis tampa vis geresnis ir geresnis. Autentifikavimą tvarko „WordPress“, naudodama gerai žinomus papildinius, kurie jau yra įdiegti.
  4. Jei norite sukurti svetainę, kuri daugiausia būtų pagrįsta turiniu, turėsite nurodyti savo maršrutus Laravelyje. Paieškos sistemų optimizavimo pagrindai jau yra sukurti „WordPress“.
  5. Viskas Laravel gali būti keičiama ir valdoma atsižvelgiant į tai, kaip viskas veikia. „WordPress“ turinį galima keisti naudojant temas ir papildinius, kurie yra mokami arba nemokami.
  6. Naudojant Laravel, specialiai pritaikytos interneto svetainių kūrimo paslaugos užtikrina visišką duomenų bazės naudojimo ir dizaino kontrolę. Duomenų bazė WP nėra būtina, nes dauguma duomenų yra statiniai.
  7. Nors „Laravel“ trūksta stiprios kūrėjų bendruomenės ir lengvai pasiekiamų kūrėjų, „WordPress“ turi didelę kūrėjų bendruomenę.
  8. „WordPress“ yra tinklaraščių platforma, o „Laravel“ yra žiniatinklio programų sistema.
  9. Kalbant apie atnaujinimus ir pakeitimus, Laravel yra mažiau universalus nei PHP. Kita vertus, „Word Press“ suteikia daugiau lankstumo redaguoti ir atnaujinti turinį.

El. prekybos parduotuvė – „Laravel“ ar „WordPress“?

Abiejose sistemose yra daug papildinių, todėl jie yra labai patrauklūs ir lengvai užbaigiami kuo greičiau. Viena iš svarbiausių „WordPress“ funkcijų, kurias siūlo specialiai pritaikytos žiniatinklio kūrimo paslaugos, yra „WooCommerce“, kuri sklandžiai integruoja visus šiuos elementus. Sukurti „WordPress“ svetainę yra maloniau ir jums nereikia būti technikos mėgėju, kad galėtumėte parduoti produktus internete.

Naudojant Laravel elektroninės prekybos svetainei sukurti reikia daug laiko, tačiau nauda nusveria iššūkius. Jie suteikia visas funkcijas, kurių reikia norint valdyti mažą ar didelį verslą. Kai įmonė išsiplės, bus paprasta pridėti naujų funkcijų ir plėstis. Bus išnagrinėtas kitas pagrindinis „Laravel“ ir „WordPress“ skirtumas.

Žiniatinklio programa – „Laravel“ ar „WordPress“?

„WordPress“ ir „Laravel“ veikia nepriekaištingai su visomis žiniatinklio programomis. Palyginti su TVS, MVC sistemos naudojimas yra akivaizdžiai pranašesnis. Pasak specialiai pritaikytų žiniatinklio kūrimo paslaugų profesionalų, „Laravel“ yra daug daugiau nei žiniatinklio programų kūrimo sistema. Autentifikavimas, išplėstinis maršruto parinkimas ir klaidų tvarkymas yra tik keletas iš daugelio integruotų funkcijų.

Pridėjus per daug papildinių, „WordPress“ svetainė sulėtės, net jei ji gali valdyti tam tikras funkcijas be jų. Naudodami „WordPress“ galite greitai sukurti tinklaraštį arba svetainę, pvz., „Spotify“. Svetainę koduoti ir pradėti veikti yra neįtikėtinai paprasta, naudojant tūkstančius nemokamų ir komercinių temų. Bus išnagrinėtas kitas pagrindinis „Laravel“ ir „WordPress“ skirtumas.

Tinklaraščių svetainė – „Laravel“ ar „WordPress“?

„WordPress“ buvo sukurta atsižvelgiant į dalijimąsi turiniu. Naudojant WordPress, paprasta sukurti tinklaraštį, tinkinti temą, pridėti kategorijas ir pradėti dalytis savo darbais su pasauliu! Kiekvienas, turintis prieigą prie interneto, gali sukurti vieną iš šių tinklaraščių ir jį paskelbti. Jame taip pat yra įvairių įskiepių, dėl kurių bendrinimo procedūra yra paprasta ir naudinga SEO pastangoms. Be to, galite visiškai kūrybiškai valdyti savo svetainės išvaizdą ir funkcijas, taip pat naudojamas nuotraukas.

 

Kita vertus, Laravel gali būti naudojamas kuriant tinklaraščio svetainę. Vienintelis trūkumas yra laikas ir pinigai, kurių reikia norint sukurti Laravel svetainę. Kita vertus, tinklaraščiams tiesiog reikia minimalaus kodavimo „WordPress“, kad jie veiktų. Šiuo metu naudoti „WordPress“ nėra lengva.

Lyginant „WordPress“ su „Laravel“, akivaizdu, kad kiekvienas turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Dėl jautraus dizaino „WordPress“ idealiai tinka mažoms ir vidutinėms organizacijoms, ieškančioms specialiai pritaikytų žiniatinklio svetainiu kurimas o paslaugų. Nėra jokios priežasties nuolat atnaujinti tinklalapį, jei nėra daug pakeitimų. Be to, svarbu pasirinkti „WordPress“ įmonę.

Pagrindinėje el. prekybos svetainėje gali būti naudojama „Laravel“, taip pat sudėtingi tinklalapiai ir itin saugi programa. „Laravel“ savo greičiu ir reagavimu lenkia „WordPress“. Kita vertus, „WordPress“ lenkia „Laravel“ pagal kainą, naudojimo patogumą ir SEO naudą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *